Lekarze Chirurg stomatolog Gorzów Wielkopolski

Mariusz Pawlak

Gabinet Lekarski Mariusz Pawlak
Franciszka Walczaka 12B (Gabinet 8)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jako proktolog lekarz niesamowicie delikatny. Cierpliwie wysłuchuje uwag pacjenta i odpowiada na wszelkie pytania. Jestem umówiona na zabieg chirurgiczny, więc kompetencje chirurgiczne ocenię następnym razem.
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Anna Dojs

Żeromskiego 19 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Od dłuższego czasu się lecze u dr Anny Dojs jest kompetentna, miła a przede wszystkim ma czas dla pacjenta.

lek. dent. Paweł Korbela

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Generała Sikorskiego 115
66-400 Gorzów Wielkopolski

SUPER FACHOWIEC I SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: SŁAWEK

dr n. med. Maciej Kococik

Szpital Wojewodzki na Dekerta
Oddział Chirurgii Ogólnej
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dobrze ktoś wyżej napisał - lekarz, który przywraca wiarę w służbę zdrowia. Naprawdę. Nigdy nie spotkałam tak zaangażowanego, profesjonalnego a zarazem uprzejmego i z poczuciem humoru lekarza. Podjął się zabiegu, którego inny lekarz nie chciał zrobić. Dr Kococik zabieg wykonał i już zapomniałam, że w ogóle coś było robione :) życzę sobie i każdemu z Państwa abyśmy trafiali właśnie na takich lekarzy jak dr Kococik :)
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Leokadia Mikołajewicz

Chirurg dziecięcy

66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista,wzbudzająca zaufanie u swoich podopiecznych.Pani doktor jest nie tylko dobrym lekarzem ale także wspaniałym człowiekiem co w tych czasach jest rzadkością.Bardzo polecam panią doktor. Beata
Opinia dodana przez: Beatabudzalek

lek. dent. Katarzyna Borusiewicz

Pluty 5 lok. 5
66-400 Gorzów Wielkopolski

Witam,potrzebuje nr kontaktowy Pani doktor,niestety podany numer na stronie jest nieprawidlowy.Chodze tylko do Pani Kasi ,od lat leczy moje uzebienie
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Majchrzak

Chirurg ogólny, Gastrolog

endomed
ul.Pionierów
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kolonoskopia była wykonana przez doktora Majchrzaka bez znieczulenia. Prawie nie bolało. Ewentualny łagodny ból w końcówce badania wynikał raczej z wzdęcia z powodu tłoczonego powietrza niezbędnego w badaniu. Gdy powietrze po jakimś czasie po badaniu zeszło, umiarkowane dolegliwości ustały. Pan doktor jest spokojny i łagodny. Udziela wyjaśnień, gdy pacjenta coś interesuje. Ale nie przechwala się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bez pośpiechu lecz sprawnie "robi swoje". Mam nadzieję, że skutecznie:)
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Cezary Gaweł

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Obwód Lecznictwa Kolejowego
ulica Dworcowa 13
66-400 Gorzów Wielkopolski

Co tu dużo mówić, nie zamieniłabym dr Gawła na żadnego innego dentystę, nigdy nie spodziewałabym się, że u dentysty można zasnąć, a jednak. Naprawdę mogę mówić o nim od jak najlepszej strony.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Szymon Zachara

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam w 100%. Wizyta w miłej spokojnej atmosferze. Precyzyjna diagnoza po uprzednim dokładnym badaniu usg Doppler.Doktor odpowiadający na wszystkie wyczerpujące i wymagające pytania z mojej strony 😁 bardzo wyrozumiałe tłumacząc pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem u którego stres schodzi na najniższy poziom będąc na wizycie można bardzo szybko poznać podejscie doktora i zamiłowanie do wykonywanego zawodu. Będąc wcześniej u kilku innych specjalistów można być pewnym u Doktora można ...
Opinia dodana przez: marta

dr Martin Inman

Chirurg dziecięcy

SZPITAL
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cudowny lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci! Fachowe oko, stoicki spokój, doświadczenie i kompetencje dr Inmana nie pozostawiają wątpliwości, że dziecko znalazło się we właściwych rękach. Dziękujemy za pomoc i opiekę.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Andrzej Kierat

NZOZ Centrum Stomatologiczno-Periodontologiczne "Periodent" Zofii Adamskiej-Miałkowskiej
Pułaskiego 52
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały fachowiec, życzliwy znający się na rzeczy. Pan doktor godny polecenia, budzący zaufanie. Jeden z najlepszych stomatologów w Gorzowie Wlkp.
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Michał Dojs

Żeromskiego 19 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam z całego serca! Wiedza, umiejętność odpowiedzi dzielenia się nią i pełen profesjonalizm przy jednoczesnym dbaniu o dobro pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Grażyna Romanowska

W KAMIENICY gabinety stomatologiczne
Łokietka 11a/1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo polecam. Swietne podejscie do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Wczesniej mialam uraz do dentystow i balam sie przed kazda wizyta. A do Pani Doktor ide z przyjemnoscia. I wychodze od niej ze lazami (spowodowane smiechem). Jeszcze raz goraco polecam
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Włodzimierz Wójcicki

Deszczno 25/3
66-446 Gorzów Wielkopolski

Koszt wizyty 120 zł/"jedną dziurkę". Może nie jest to najtaniej, jednak warto wydać te pieniądze. Jest moim stomatologiem o 20 lat, raz gdy chciałam przyoszczędzić, poszłam do innego dentysty do tej pory tego żałuję. Pacjenci Pana Włodka pokonują setki kilometrów specjalnie dla wizyty w jego gabinecie, to samo mówi za siebie :) POLECAM!!!

lek. stom. Grzegorz Sanocki

Ortodonta, Stomatolog

Sanocki Clinic
Warszawska 28
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Monika Czarnota

Centrum Stomatologii Estetycznej "Dental Medica"
Plac Jana Pawła II 56/2
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor Monika ma czas dla kazdego. Nie spieszy się, jest cierpliwa, spokojna. Nie patrzy tylko na jeden ząb ale ocenia stan całego uzebienia i jego problemów. Tego nie zrobił nikt w innych gabinetach! Pełne zaufanie.Podejście kompleksowe.

lek. dent. Karolina Kasprzak-Kwilińska

W KAMIENICY gabinety stomatologiczne
Łokietka 11a/1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Usługa - profesjonalna, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Pani doktor tłumaczy dokładnie co i jak będzie wykonywane, bez pośpiechu i nerwów. Także podczas całego zabiegu/wizyty trwa rozmowa z pacjentem co rozładowuje napięcie oraz sprawia iż wizyta przebiega szybko i w przyjemnej dla pacjenta atmosferze. Wizyta w gabinecie jest bardzo miłym zaskoczeniem dla osób, które tak jak i ja były tam pierwszy raz. Polecam, zwłaszcza iż wciąż na rynku brak tak ...

lek. dent. Paweł Grześkowiak

66-400 Gorzów Wielkopolski

Kompetentny , miły i sympatyczny człowiek - polecam .

Mateusz Kaja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Doktor Kaja, uratował mi ząb który były juz do usunięcia. Choc leczenie było dziwne (jakaś guma na ustach- kowerdam i mikroskop nad głową) to ząb przestał bolec i teraz jest ok.

lek. dent. Adriana Szczepańska-Gałgańska

Pluty 6/3, Gorzów Wlkp.
Gorzów Wielkopolski

Dojezdzam z daleka, zeby skorzystac z uslug pani Galganskiej. Pani doktor jest bardzo kompetentna i jestem zawsze pewna, ze postawi dobra diagnoze. W chwili obecnej planujemy duza prace na implantach tytanowych. Pani Galganska zostala mi polecona jako jeden z niewielu gorzowskich ekspertow w tej dziedzinie.